Erkiz Mühendislik

Kurumsal Bilgilerimiz

Firma Profili

Erkiz Mühendislik İnşaat Gıda Tekstil A.Ş. 2003 yılından itibaren çelik konstriksüyon imalatı, makine parça üretimi, inşaat ve ilgili sektörlerde İnşaat Mühendisi ve Kaynak Mühendisi Hasan TORUNOĞLU liderliğinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen Çikolata ile güçlerini birleştirerek grup firması olmuştur.

Şirketimiz çelik konstrüksiyon, çelik parça, yapısal çelik, makine parça, borulama, basınçlı/basınçsız tank imalatları, ilgili ürün ve hizmetler vermektedir.  Teknik kadro ve fabrika alt yapısını da bu şekilde oluşturmuştur.  Fabrikamız, Avrupanın en büyük bir kaç tam otomasyon tesislerinden bir tanesidir.  En son teknoloji ile donattığımız fabrikamız, dünyanın en üst seviye kalite standardlarında yıllık 66 bin ton ürün işleyebilmektedir.

Çelik ve Parça İmalatı : Çelik ve diğer metal türlerinden her türlü parça imalatı.   Çelik parça kullanan her endüstriye müşteriye özel parça üretimi yapmaktayız.   Fabrikamızın endüstri 4.0 donanımı ve ileri teknolojisiyle ve kapasitesinin yüksekliğiyle her türlü müşteri pörtföyüne hizmet verebiliyoruz.

Borulama (Piping/Spooling) :   Boyuna kaynaklı boru, boru bağlantı elemanları, borulama (spool) İmalatı

Basınçlı / Basınçsız Tanklar : Petrol rafinerileri, petrokimya, kimya ve gübre tesisleri gibi özel kimyasal prosesle üretim yapan tesislerin, LPG ve doğalgaz depolama tesislerinin ve demir-çelik fabrikalarının önemli ekipmanları arasında yer alan basınçlı/basınçsız kapların imalatı

Yapısal Çelik :   Oteller, Okullar, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Stadyumlar, Kompleks Yapılar, Endüstri tesisleri, Fabrikalar, Petrol
Rafinerileri, Petrokimya, Kimya tesisleri, Hidroelektrik, Jeotermal ve Termik Santrallerin çelik konstrüksiyon imalat ve montajları

Mühendislik : Betonarme ve melez yapılarda (oteller, okullar, hastaneler, alıveriş merkezleri, stadyumlar, kompleks yapılar,  endüstri tesisleri ve fabrikalar) mühendislik hizmeti

 

Sertifikalarımız ;

• EN ISO 3834 – 2 : Kaynaklı İmalat Yeterlilik Sertifikası, (No: HZ-03410-20-TR-OSY)

• EN 1090 – 2 Exc.4 : İmalata Yeterlilik Sertifikası, (CE Belgelendirme) (No: 0408-CPR-TA03409

• TS EN ISO 9001:2015 : Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, (No: 20100203007217)

• TS ISO 45001-2018 : İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemi Sertifikası, (No: TR-SC-370)

• A Sınıfı Müteahhitlik Belge No: 0027212126832612

• B II Sınıfı İş Bitirme : 82.939,52 metrekare 2020 Güncel Değeri ile 250.000.000TL

 

Fabrika: Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız,  16.500 m² kapalı alan ve toplamda 20.000 m² alan üzerine kurulu yeni fabrikamızda toplamda yıllık 66.000 ton ürün işleyebiliyoruz.

Üretimimiz tam otomatik, tam otomasyonlu makine sistemleriyle ve sürekli hat üzerinde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte, proje ve iş yoğunluğuna göre şartlar gerektirdiğinde insan gücü ve üretim kapasitesi arttırabilmektedir.

Kurumsal

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz : Sosyal duyarlılık ve çevre bilinci çerçevesinde katma değeri yüksek üretim yaparak toplumun refah seviyesini yükseltmek.

Vizyonumuz :İnsana duyarlı, yenilikçi, güçlü, paylaşımcı ve sürekli olmak

Erkiz